دانشکده در رسانه ها

تبلیغات

رحلت امام 1402
روز جهانی بدون دخانیات 1402
ولادت امام رضا(ع) 1402
آزادسازی خرمشهر 1402
شهدای سراوان
ولادت حضرت معصومه 1402
روز جهانی فشار خون بالا

دکتر رضوی نسب: در برخورد با مشکلات و عوامل نارضایتی مردم در حوزه دارویی و سلامت مماشات نخواهم کرد.

 

سرپرست دانشکده علوم پزشکی سیرجان:

کمبود دارویی یک مشکل کشوری است

دکتر رضوی نسب: در برخورد با مشکلات و عوامل نارضایتی مردم در حوزه دارویی و سلامت مماشات نخواهم کرد.

داروسازان به عنوان سربازان بخش دارو و سلامت، نقش مهمی در جهت رضایت شهروندی در این حوزه ایفا می کنند.

 

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سیرجان؛ روز یکشنبه 8 آبان 1401 سرپرست دانشکده علوم پزشکی سیرجان در یک جلسه با حضور مدیر غذا و داروی دانشکده، مدیر داروخانه هلال احمر، مسوولین داروخانه ها و داروسازان سیرجانی به بررسی مشکلات حوزه دارویی شهرستان پرداخت.

 

این جلسه در سالن سلامت معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی سیرجان برگزار شد و دکتر سید علی رضوی نسب سرپرست دانشکده علوم پزشکی سیرجان به سخنان مسوولان داروخانه ها در حوزه دارویی و مشکلات و دغدغه های مردم و مراجعین برای تأمین دارو و همچنین پیشنهادات شان برای بهبود کیفیت و خدمات حوزه دارویی گوش داد.

 

دکتر رضوی نسب سپس گفت: مشکل کمبود دارو در این مقطع در تمام کشور مشهود است و امیدواریم این مشکل با مدیریت و پیگیری های وزیر محترم بهداشت و توزیع هر چه سریع تر داروهای وارداتی و همچنین افزایش تولید شرکت های دارویی داخلی به سرعت برطرف شود.

 

وی ادامه داد: در شرایط کنونی از مسوولین محترم داروخانه ها و داروسازان شهرستان تقاضا دارم تمام تلاش خودشان را برای رضایتمندی مراجعین به کار گیرند.

 

سرپرست دانشکده علوم پزشکی سیرجان گفت: از شهروندان محترم سیرجانی نیز خواهش می کنم چنانچه با تخلفی در حوزه دارویی و عدم رعایت عدالت در توزیع دارو در داروخانه ها روبرو شدند بی تفاوت نبوده و با طرح شکایت با شماره 190 (شماره گیری با تلفن ثابت) ما را برای برخورد با متخلفان یاری رسانند چرا که در برخورد با مشکلات و عوامل نارضایتی مردم در حوزه دارو و سلامت کوتاه نخواهیم آمد.

 

 

 

 

 

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما