دانشکده در رسانه ها

تبلیغات

رحلت امام 1402
روز جهانی بدون دخانیات 1402
ولادت امام رضا(ع) 1402
آزادسازی خرمشهر 1402
شهدای سراوان
ولادت حضرت معصومه 1402
روز جهانی فشار خون بالا

 

هیات رییسه دانشکده علوم پزشکی سیرجان به همراه جمعی از اعضای هیات علمی و پزشکان از سایت شرکت سنگ آهن گهر زمین به منظور شناخت بیشتر فعالیت‌های مختلف این شرکت بازدید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی سیرجان؛ بازدیدکنندگان از محل کارخانه گندله و کارخانه‌های کنسانتره بازدید کردند و از نزدیک با مراحل انجام کار آشنا شدند.

 

طی این بازدید دکتر محمدرضا خضری‌پور، عضو هئیت مدیره و معاون پشتیبانی توسعه مدیریت و منابع  گهرزمین عنوان کرد:

 مجموعه‌ی گهرزمین به عنوان مجموعه‌ای کارآفرین و کارآمد با ایجاد ۷۶۰۰ شغل به صورت مستقیم و در حدود ۲۰هزار شغل غیرمستقیم در حال فعالیت است. باتوجه به اینکه در این مجموعه از استخراج تا تولید کنسانتره و گندله صورت می گیرد؛ می‌توان از معدن‌هایی مثل گهرزمین به عنوان مادر صنعت فولاد ایران یاد کرد و به نوعی صنعت فولاد صنعتی بهم پیوسته است که ریشه در معادن متعدد دارد.

او در ادامه‌ اظهار کرد :

هئیت مدیره‌ی معدن گهرزمین بسیار متمایل است حمایت‌های لازم را از دانشکده علوم پزشکی سیرجان به عمل آورد و در جهت رشد و ارتقا هرچه بیشتر نظام سلامت بکوشند.

 

دکتر سید علی رضویی نسب رییس دانشکده علوم پزشکی سیرجان در پایان این بازدید از مدیران شرکت سنگ آهن گهر زمین تشکر کرد و برای آنان آرزوی توفیق کرد.

 

گفتنی است معدن سنگ آهن گهر زمین با ذخیره زمین شناسی بالغ بر 634 میلیون تن، یکی از بزرگترین ذخایر سنگ آهن در کشور است.

 

۹ اسفند ۱۴۰۱

 

 

 

 

 

 

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما