دانشکده در رسانه ها

تبلیغات

رحلت امام 1402
روز جهانی بدون دخانیات 1402
ولادت امام رضا(ع) 1402
آزادسازی خرمشهر 1402
شهدای سراوان
ولادت حضرت معصومه 1402
روز جهانی فشار خون بالا

دکتر نصرالله پور: مدیون شهدای مدافع سلامت هستیم

 

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سیرجان؛ مراسم گرامیداشت اولین سالگرد شهدای مدافع سلامت و آیین تجلیل از جهادگران عرصه سلامت با حضور امام جمعه، مسئولان شهرستان، رییس و معاونین دانشکده علوم پزشکی سیرجان و کادر درمان صبح پنج شنبه 10 آذرماه 1400 در سالن همایش های هلال احمر برگزار شد.

 

دکتر غلامعباس محمدی، رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سیرجان در ابتدای جلسه ضمن خیر مقدم به مهمانان گفت: توصیه های خیلی زیادی در متون دینی و سخنان ائمه اطهار (علیهم السلام) برای کمک به هم نوعان شده است و این کمک ها باعث ایجاد پیوند محکمی در بین مردم می شود. او در ادامه افزود: جهان در این دو سال اخیر بدون هیچ‌ آمادگی قبلی و امکاناتی، درگیر بیماری کرونا شده و همکاری ها باعث کنترل بیماری شد و امیدواریم که این تلاش ها و همکاری ها ادامه داشته باشد.

 

حجت الاسلام حسینی امام جمعه سیرجان نیز با بیان این که باید از خدمات جهادگران و شهدای مدافع سلامت تجلیل شود گفت: پروردگار مهربان دستور صبر و تقوا می دهد که این دو در کنار هم نشان دهنده این است که یک انسان همه وظایفش را خوب انجام بدهد. وظیفه ما، اطاعت و عمل به اوامر الهی و نهی از منکر است که مرحله اول تقوا است بنابراین واژه صبر در قرآن مجید که از آن نام برده شده است بسیار مهم است و همه بزرگواران در این شرایط سخت همه گیری بیماری کرونا؛ صبر و مقاومت کرده و کارهای بزرگی را در تاریخ از خودشان به یادگار گذاشتند.

 

سهراب بهاالدینی فرماندار ویژه شهرستان سیرجان نیز در سخنان کوتاهی گفت: ویروس کرونا یک دشمن پنهانی بود و خیلی از شهروندان را از دست دادیم و پزشکان و پرستاران با تلاش شبانه روزی در این زمینه جانفشانی کردند. او در ادامه افزود: در ستاد کرونا شهرستان جلسات مختلفی برگزار می شد که باید امکانات تهیه شود تا مردم خسارت زیادی نبینند و جا دارد از رییس و معاونان دانشکده علوم پزشکی و کادر درمان قدردانی کنیم.

 

دکتر غلامرضا جهانشاهی معاون درمان، دکتر موسی نصرالله پور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی سیرجان و حجت الاسلام‌کرانی مسئول جهادگران عرصه سلامت نیز طی سحنان کوتاهی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت؛ از تلاش های شبانه روزی کادر درمان و جهادگران قدردانی کردند.

 

گفتنی است در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از خانواده های شهیدان مدافع سلامت و جهادگران عرصه سلامت تجلیل به عمل آمد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما