دانشکده در رسانه ها

تبلیغات

رحلت امام 1402
روز جهانی بدون دخانیات 1402
ولادت امام رضا(ع) 1402
آزادسازی خرمشهر 1402
شهدای سراوان
ولادت حضرت معصومه 1402
روز جهانی فشار خون بالا

پذیرای نذورات خیّرین هستیم

مسوول تغذیه بیمارستان امام رضا( علیه السّلام) سیرجان گفت: در ایام دهه اول محرم و عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (علیه السّلام) 3 خیّر سیرجانی در اقدامی شایسته نذرشان را میان بیماران و پرسنل به صورت مواد خام جهت طبخ غذاهای نذری برای 4 روز به آشپزخانه این بیمارستان اهدا کردند.

 

مرضیه علیپور افزود: با توجه به شرایط کرونایی و حساسیت عملیات طبخ، چنانچه هر کدام از شهروندان قصد مشارکت در این عمل خیر و خداپسندانه را دارند خواهشمندیم که نذرشان را به صورت مواد خام به آشپزخانه بیمارستان اهدا کنند تا طبخ و توزیع به صورت منظم و برنامه ریزی شده صورت گیرد.

 

چندی پیش مدیر بیمارستان امام رضا(علیه السلام) نیز خبر دادکه این بیمارستان آماده دریافت نذورات هیات مذهبی و بانیان مراسم عزاداری است.

 

علی زیدآبادی گفت: از مردم شریف سیرجان می‌خواهیم بیماران کرونایی را فراموش نکرده و با اهدای کمک های نقدی و یا غیرنقدی به یاری بیماران بی بضاعت بشتابند و نیکوکاری این بزرگواران و نیّت خیر ایشان در پیشگاه خداوند متعال و ائمه اطهار (علیهم السلام) گم و فراموش نخواهد شد.

 

گفتنی است شماره حساب 280000200 و همچنین شماره کارت 5894637000060852 نزد بانک رفاه را به عنوان شماره حساب واریز کمک های مردمی به دانشکده علوم پزشکی سیرجان اعلام شده است.

 

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما