دانشکده در رسانه ها

تبلیغات

رحلت امام 1402
روز جهانی بدون دخانیات 1402
ولادت امام رضا(ع) 1402
آزادسازی خرمشهر 1402
شهدای سراوان
ولادت حضرت معصومه 1402
روز جهانی فشار خون بالا

دکتر غلامعباس محمدی رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سیرجان به مناسبت بزرگداشت روز پزشک پیامی را صادر کردند. متن این پیام به شرح زیر است:

 

بنام خداوند جان آفرین

به مناسبت روز پزشک، زاد روز ابن سینا، حکیم نابغه ایرانی که نامش همواره در بین ستارگان آسمان علوم و پزشکی ایران و بلکه جهان می درخشد و ضمن درود فراوان به روان پاک پرسنل بهداشت و درمان که جان شیرین خود را در راه خدمت به همنوعان فدا نمودند، این روز را خدمت همکاران طبیب عزیز و ارجمند تبریک عرض نموده و از خداوند متعال سلامتی همه عزیزان را خواهانم.

بدون تردید یاد این روزهای سخت و طاقت فرسا و فداکاری و ازخودگذشتگی شما عزیزان در پیشگاه خداوند متعال و در حافظه تاریخ ثبت خواهد شد. بی شک مردم شریف ایران نیز قدردان زحمات شما عزیزان هستند و هرگز این روزها را از یاد نخواهند برد. هیچ کلام و پاداشی نمی تواند جبران زحمات و فداکاری شما عزیزان را بنماید، اما برخورد لازم می دانم مراتب احترام و تشکر فراوان خود را از شما عزیزان و خانواده های محترمتان که با صبر و از خودگذشتگی با شما همراهی نموده اند ابراز نمایم و از خداوند مهربان سلامتی، سعادت و بهروزی همه شما عزیزان را مسئلت نمایم.

به امید این که هرچه زودتر پایان این پاندمی را جشن بگیریم.

دکتر غلامعباس محمدی

 

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما