دانشکده در رسانه ها

تبلیغات

رحلت امام 1402
روز جهانی بدون دخانیات 1402
ولادت امام رضا(ع) 1402
آزادسازی خرمشهر 1402
شهدای سراوان
ولادت حضرت معصومه 1402
روز جهانی فشار خون بالا

دکتر موقری پور گفت: واکسیناسیون افراد بالای ۷۵ سال یعنی متولدان سال ۱۳۲۵ به قبل از امروز شنبه 25 اردی بهشت 1400 آغاز می شود و حداقل تا دو هفته آینده ادامه دارد. مشخصات این افراد در شبکه بهداشت وجود دارد و به تدریج با این عزیزان تماس گرفته یا برای آنان پیامک فرستاده می شود و فعلاً نیازی به مراجعه حضوری نیست.

 

معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سیرجان افزود: چنانچه تا روز آخر همین هفته، این گروه از سالمندان ( افراد بالای ۷۵ سال) پیامک جهت فراخوان واکسیناسیون را دریافت نکردند یا با آنان تماس گرفته نشد می توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی salamat.gov.ir با اعلام مشخصات، کد ملی و شماره تماس خودشان ثبت نام کنند تا با آنان تماس گرفته و جهت تزریق واکسن فراخوانده شود

 

سخنگوی ستاد مقابله با کرونای سیرجان افزود: واکسیناسیون کرونا برای افراد بالای ۸۰ سال همچنان ادامه دارد و این گروه از عزیزان سالمند اگر تاکنون واکسن نزده اند، همچنان می توانند با مراجعه حضوری و یا ثبت نام در سامانه اعلام شده برای تزریق واکسن اقدام کنند.

 

دکتر موقری پور تأکید کرد: قبلا اعلام کرده ایم و مجدداً هم اعلام میکنیم که با وجود شروع واکسیناسیون گروه های سنی پایین تر، سهمیه هیچ فردی از گروه بالاتر که واکسن را دریافت نکرده اند از بین نمی رود و محفوظ است.

 

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما