دانشکده در رسانه ها

تبلیغات

ولادت حضرت امام سجاد علیه السلام
روز جهانی زن
ولادت حضرت اباالفضل العباس علیه السلام
ولادت حضرت امام حسین علیه السلام
روز پاسدار
روز درختکاری
عید سعید مبعث 1400

به گزارش وبدای سیرجان؛ دکتر غلامعباس محمدی رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سیرجان در پیامی به مناسبت ۹ اردیبهشت ؛روز جهانی روانشناس و مشاور از این قشر زحمتکش قدردانی کرد.

 

بسمه تعالی

 

پیشرفت علم و گسترش تکنولوژی به همان مقدار که می تواند رفاه بشر را در پی داشته باشد، عاملی برای ایجاد تنش ها و مشکلات روحی و روانی در افراد جامعه و خانواده ها گردیده است. مشاوران و متخصصان روانشناسی در این مهم نقشی قابل تقدیر در سلامت روان تک تک افراد جامعه و بنیان مقدّس خانواده دارند.

 

نهم اردیبهشت ماه فرصت مناسبی است تا اینجانب فرا رسیدن روز جهانی روانشناس و مشاور را به همه کارشناسان و متخصصان علم روانشناسی و مشاوران عزیز ؛ تبریک عرض کنم. 

 

در شرایط فعلی جامعه و مواجه با کووید ۱۹ مشاوران و روانشناسان با تجربه می توانند با آموزش مهارت های زندگی ، روش های مقابله و کمک به تصحیح رفتارهای افراد بحران زده، آنان را به مسیر آرام زندگی هدایت می کنند .

 

با قدردانی از اقدامات شایسته این قشر محترم و زحمتکش به ویژه در بحران شیوع کووید ۱۹ از درگاه قادر متعال برای همه این عزیزان بهترین ها را خواستارم. 

 

امیدوارم به لطف خداوند رحمان و با تداوم و استمرار تلاش های شبانه روزی ایشان شاهد رشد و بالندگی شاخص های سلامت روانی جامعه و خانواده ها باشیم.

 

 

 

 

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما